Racibórz mówi NIE! SEGREGACJI SANITARNEJ

 

Wolne Wybory były obecne podczas protestu w Raciborzu 11.12. 2021, dziękujemy za przybycie mieszkańcom i  organizacjom wolnościowym. Przemawiał koordynator Wolnych Wyborów Krzysztof Ostapowicz.

………..

Ostrzeżenie o segregacji sanitarnej zostało rozesłane do posłów i senatorów

Szanowni Posłowie i Senatorowie,

Kierujemy niniejsze pismo w związku z planami dalszych zaostrzeń w związku z COVID-19 a w szczególności wypowiedziami niektórych polityków na temat tzw. segregacji sanitarnej.

Wolne Wybory powstały w obronie naszej wspólnej wolności. Załączamy oświadczenie pt. „Ostrzeżenie przed segregacją sanitarną”. W tym oświadczeniu zwracamy się do polityków: nie czyńcie z tragedii jaką jest obecna sytuacja epidemiologiczna instrumentu waszej popularności. Zacznijcie podejmować mądre decyzje w oparciu o głosy wybitnych naukowców i lekarzy. Wolne Wybory oraz współpracujące z ruchem organizacje ostrzegają przed nie mającymi żadnego uzasadnienia medycznego, godzącymi w podstawowe prawa człowieka oraz zgubnymi dla naszego kraju pomysłami wprowadzania w Polsce segregacji sanitarnej.

Ufamy, że po zapoznaniu się z naszym oświadczeniem: Ostrzeżenie w sprawie segregacji sanitarnej oraz Oświadczeniem ruchu Wolne Wybory w sprawie ustawy 1449, które też załączamy, będziecie Państwo ostrożniejsi podejmując jakiekolwiek uchwały dotyczące dalszych w sprawie COVID-19.  Prędzej czy później wspólnie dojdziemy do prawdy. A tylko prawda, nasze zdrowie i nasza wspólna wolność jest w tym wypadku ważna.

Stowarzyszenie „Wolne Wybory”www.wolnewybory.org