Brońmy naszej wolności przed Schwabem i innymi globalistami

Najnowsza wypowiedź prof. Włodzimierza Korab-Karpowicza wRealu24

https://www.youtube.com/watch?v=61qx__IvZ8Y

 

Komentarz napisał Zygmunt Polatyński:

Prawie rok temu były prezydent Trump ogłosił stan wyjątkowy, a Biały Dom ogłosił 15-dniowy plan spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Rządy na całym świecie albo uprzedziły w tym Stany Zjednoczone, albo wkrótce potem wydały podobne oświadczenia. Fala totalitaryzmu, jaka nastąpiła od czasu wprowadzenia tych rozporządzeń, jest zadziwiająca. Pozostawanie w domu, dystans społeczny i mycie rąk były pierwszymi krokami na tym śliskim zboczu prowadzącym do stanu wojennego. Potem nastąpiły lockdowny i obowiązkowe zasady dotyczące maseczek na twarz. Wkrótce po nich nastąpiła presja na wykonanie testu COVID-19, śledzenie kontaktów i kwarantanna. Następnie były szczepionki, które pośpiesznie trafiły do ​​produkcji, a otrzymały jedynie „zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach” przez FDA i nadal uznawane są za eksperymentalne, przy całkowitym pominięciu długoterminowych badań bezpieczeństwa. Teraz groźba paszportów / świadectw szczepień stanowi kolejny krok w kierunku całkowitej tyranii i ujarzmienia ludzi.
Wszystkie te drakońskie środki posłużyły jako narzędzia inżynierii społecznej, aby przyzwyczaić ludzi do słuchania „ekspertów” i urzędników państwowych mówiących im, co mają robić. W rzeczywistości można argumentować, że cała ludzkość (poza osobami sprawującymi władzę) była powoli torturowana w ciągu ostatniego roku. Przy oszałamiającej liczbie samobójstw i rosnącym wskaźniku nadużywania substancji odurzających wielu zdecydowało się po prostu ‘odejść’. Pozostałe masy zostały poddane klasycznemu warunkowaniu, podobnie jak psy Pawłowa. Podczas tej „plandemii” większość ludzi została ponownie przeszkolona, ​​aby polegać na władzach, które powiedzą im, kiedy mogą iść do pracy, odwiedzić bliskich, podróżować, chodzić do kościoła, przytulać kogoś, a nawet podawać mu rękę.
Wokół panuje choroba, która jest znacznie gorsza niż jakikolwiek koronawirus. Nazywa się „Syndromem Sztokholmskim” i zaraża tych, którzy są zbyt ignoranccy, ufni i boją się kwestionować tych, którzy mają władzę i pociągnąć ich do odpowiedzialności. Zarażeni ludzie podchwytują każde słowo, które mówią ludzie tacy jak dr Anthony Fauci, bez względu na to, ile razy sam sobie zaprzeczał, a nawet został przyłapany na kłamstwie. W pełni zgadzają się z przyjęciem szczepionki wprowadzanej z prędkością warp z całkowicie nową technologią, która nigdy wcześniej nie była testowana na ludziach. Wrzeszczą na ludzi w sklepach, którzy odmawiają noszenia maseczek. Nazywają każdego, kto prezentuje fakty sprzeczne z narracją głównego nurtu – teoretykiem spiskowym. Wiwatują, gdy ludzie, którzy się z nimi nie zgadzają, zostają ocenzurowani, zdegradowani, a nawet tracą pracę. Nie przeszkadza im, gdy władze rozszerzają lub wydają nowe przepisy dotyczące stanu wyjątkowego ograniczające ich wolność. Nie złoszczą się nawet, gdy obłudnych urzędników przyłapuje się na łamaniu własnych zasad.
Paszporty „odporności” lub szczepień stanowią ostatni gwóźdź do trumny wolności. Bransoletki zajmą miejsce obowiązkowej dwutygodniowej kwarantanny w specjalnej placówce. Tak więc, podróżując do Izraela, możesz wybrać urządzenie monitorujące jak skazany przestępca lub poddać się dwutygodniowej kwarantannie w hotelu administrowanym przez wojsko. Jeśli jesteś w pełni zaszczepiony, możesz korzystać z przywilejów firmowych, takich jak zabiegi w salonie fryzjerskim, dostęp do siłowni na miejscu i gry w salach gier, do których nie mają dostępu twoi niezaszczepieni koledzy. Bez dowodu szczepienia lub negatywnego wyniku testu COVID-19 nie możesz nawet jeść ze współpracownikami, ale musisz pozostać odizolowany przy biurku. Osoby, które nie będą w stanie udowodnić zaszczepienia, nie będą mogły nawet wejść do budynku! Wielka Brytania i wiele krajów europejskich również poważnie rozważa wprowadzenie systemu paszportowego. To wszystko jest częścią globalnej agendy.
Nadszedł czas, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby uwolnić się od zależności od istniejących systemów zniewolenia i tego wszystkiego, co globalna klika planuje wprowadzić jako Nową Normalność w najbliższej przyszłości.